BANK PORTAL 1 USD 1 EUR
Buy 40.35 43.90
Sell 41.00 44.75
Rates on 29.05.2024
NBU 1 USD 1 EUR 1 RUB
Price, UAH 40.48 43.92 0.45
Rates on 30.05.2024
30 May 2024 00:41
Exchange Rates

Issuer's information

Банк є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб №235, свідоцтво №226 від 26.09.2013р.


Інформація про систему гарантування вкладів фізичних осіб

Перелік умов, за яких Фонд не відшкодовує кошти

Фонд гарантує відшкодування коштів, які були залучені банком в готівковій або безготівковій формі у національній або в іноземній валюті.

Кожному вкладнику в кожному банку Фонд відшкодовує кошти (крім коштів, визначених частиною четвертої статті 26 ЗУ «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб») в розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані станом на кінець дня, що передує дню початку процедури виведення Фондом банку з ринку, але не більше суми граничного розміру відшкодування.

ФОНД ВІДШКОДОВУЄ КОЖНОМУ ВКЛАДНИКУ БАНКУ КОШТИ В ПОВНОМУ РОЗМІРІ ВКЛАДУ

розмір гарантованої суми відшкодування за вкладами включаючи відсотки, встановлений адміністративною радою Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, протягом дії воєнного стану в Україні та трьох місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану в Україні.

Після спливу трьох місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану в Україні сума граничного розміру відшкодування коштів за вкладами не може становити менше 600 тисяч гривень і може бути збільшена за рішенням адміністративної ради Фонду.

Згідно Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення стабільності системи гарантування вкладів фізичних осіб» № 2180-IX від 01.04.2022, що набрав чинності 13.04.2022.

Реквізити Фонду гарантування вкладів фізичних осіб:

  • адреса: 04053, м. Київ, вул. Січових Стрільців, 17;
  • номери телефону "гарячої лінії" 0-800-10-58-00;
  • адреса офіційної сторінки Фонду в мережі Інтернет: www.fg.gov.ua

 

Свідоцтво участника Фонду гарантування вкладів

Довідка про систему гарантування вкладів фізичних осіб

Закон України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб»

Інформація щодо захисту прав вкладників

Інформація для Вкладника

«Про Фонд гарантування вкладів фізичних осіб»

«Наша гарантія – ваш фінансовий спокій»  

За підтримки Проекту USAID «Трансформація фінансового сектору» було створено серію інформаційних відеороликів, які розміщено на Ютуб каналі Фонду за посиланнями: 

 «Руслана про заощадження»
 «Ваші вклади в банку захищені»
 «Пенсії, зарплата, стипендії в банку захищені»

За підтримки Проєкту USAID «Реформування фінансового сектору» було створено серію інформаційних відеороликів із залученням відомих українських артистів, які займаються активною волонтерською діяльністю на підтримку ЗСУ, – Сергія Танчинця (лідера гурту «Без обмежень») та Олесі Жураківської (Заслуженої артистки України, відзначеної Орденом княгині Ольги ІІІ ступеня).

Відеоролики доступні для скачування на хмарному сховищі за посиланням, а також на YouTube-каналі Фонду:
- з Сергієм Танчинцем: на час дії воєнного стану та три місяці після його скасування чи припинення діють 100% гарантії за банківськими вкладами фізосіб та ФОП. Це означає, якщо банк буде виведено з ринку, його вкладникам буде відшкодована повна сума вкладу разом з нарахованими відсотками;
- з Олесею Жураківською: кілька кліків – і відшкодування за твоїм вкладом у збанкрутілому банкуна твої картці! Виплата гарантованого відшкодування здійснюється тепер і через застосунок Дія. Для цього в меню треба обрати послугу «Повернення вкладів».